twiLiGht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twiLiGht

twilight, twilight saga new moon, twilight saga eclipse, twilight saga breaking dawn...Twilight'la ilgili herşey ve sizin çalışmalarınızın buluştuğu nokta:)

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler

4 posters
YazarMesaj
~DeN!Z~

~DeN!Z~

The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Empty
MesajKonu: The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler   The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 5:25 am

Doğuştan %40 işitme kaybım vardı. bu hastalık hayatımı allak bullak etti. 28 yaşındayım ve 5 yıldır işitme cihazı kullanıyorum. secret belgeselini seyrettikten sonra hayata bakış açım değişti. gerçekleştiğinde sizi hayrete düşürücek şeyler isteyin deniyordu. bende işitme problemimin olmadığını ve cihaz kullanmadığıma odaklandım. bunu 15 gün yaptım. inanın o kadar uzak geliyorduki hayal ederken bile zorlanıyodum. yaklaşık 25 gün geçtikten sonra içimden cihazı çıkarmak geliyordi. ama alışkanlıktan dolayı sosyal ortamlarda çıkarmıyordum. bu bir hafta böyle gitti. sonunda ne oldu dersiniz 3 gün önce cihazım bozuldu! o sinirle işe gittim. servis aracında daha net duyduğumu farkettim. sanki cihaz kulağımdaki gibi. cihazı yaptırmayı düşünmüyorum. artık ihtiyacım yok. dahada düzeliceğine eminim. bu konuya negatif bakan arkadaşlar lütfen rica ediyoum bir kere deneyin mümkün olduğuna inanın gerçekleşmiş gibi davranın fiziksel olarak teyit etmenize gerek yok zihinsel olarak teyit etmeniz yeterli.

---------------------------------------

Ben kitapdaki gibi tüy ile sırrı test etmek istedim ve o tüyü 1gün sonra buldum hiç aramaya çalışmıyordum giderken birden soluma baktım ve oradaydı...

--------------------------------

"Bu sırrın ne olduğunu söyleyemem. Tek söyleyebildiğim varolduğu." (Alexander Graham Bell - Telefonun Mucidi)

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------

Ben kitabı 12 gün önce annemin tavsiyesiyle alıp okudum. Açıkçası kitapta bahsedilen konuyla ilgili çok fazla bir bilgim yoktu. Yani çekim yasası ve detaylarıyla ilgili. Kitabı okuduktan sonra içimde bazı şeyler değişti ama açık sölemem gerekirse ilk başta benzerleri gibi gaza getirici bişey olduğunu sanmadım değil. Esas anlatmak istediğim şey başıma gelen 4 tane ayrı olay. Bir tanesini bu kitabı okumadan aylar önce yaşadım diğer üçünü ise kitabı okuduktan sonraki bu 12 gün içinde.Başta tesadüftür diycek oldum hepsi ama gerçekten değillerdi. Öyle olduklarına inanmasam anlatmak istemezdim zaten.

1. olay - sevdiğim insan bundan 1.5 yıl önce aniden eski erkek arkadaşına döndü. Ben bana geri dönücek diye beklerken içimde hep bir korku ve düşünce oluşmaya başladı, bana da dönmiycek ve aniden o döndüğü çocuktan da ayrılıcak hiçbir neden yokken ve başkasına gidicek. İçimde oluşan duygu buydu. Aslında korktuğum şeydi ve gerçekten başıma geldi. Başkasına gitti Ben hiç olumlu düşünmedim çünkü hep kötüsünü düşündüm ve oldu. Bu çok uzun vadeli bi olaydı ve ancak kitabı okuduktan ve başıma gelen diğer şeylerden sonra anlayabildim nedenini.

2.olay- kitabı okuduktan 2 gün sonra gerçekleşti ve tamamen istiyerek bilinçli olarak gerçekleştirilmiş ve yaşanmış bir olaydır. Akşamüstü eve geldiğimde yatağıma yattım. Odamdaki yanan florasan lamba gözüme çarptı. Yani hangi aklı başında insanın aklına gelir böyle birşey mazur görün ama o lambanın o an patlamasını gözüme getirip canlandırdım ve bunu da istedim açıkça ve daha ötesi. O anda kitapta okuduklarım aklıma geldi. Yapılabilir mi yapılamaz mı hadi canım ordan öle saçmalık olur mu derken gözlerimi kapadım gayri ihtiyari ve o lambanın patlaması anını gözümün önünde canlandırdım. Gözlerimi açtım lambaya baktım çok çok 15-20 sn geçtiki o koskoca florasan lamba güm diye patladı gözümün önünde ve her tarafım cam kırığı, kesik ve kan içinde kaldı. Daha sonra herşeyi kontrol ettim evin elektrik tesisatını lambanın kısa devre yapıp yapmadığını herşeyi. Zerre kadar bir sorun yoktu. Yeni lamba taktım ve sorunsuz çalıştı hala da çalışıyo. Bende inanamadım.

3.olay - 2. olay’dan 2 gün sonra, master öğrencisi olduğumdan sınavım vardı. Hocanın sorması muhtemel 10 tane soru vardı ve bunlardan 5 tanesini sorucaktı sınavda. Sınava 2 gün kala aklımdan 2 soru geçmeye başladı çok gayri ihtiyari bir şekilde. Sadece bu 2 sorunun sınavda çıkıcağı geçiyodu aklımdan ve bunu düşünmeye gözümün önüne getirmeye başladım halbuki 5 soru çıkıcağını biliyodum o 10 muhtemel soru içinden. Düşündüğüm o 2 soru çıksa bile bu 5 tanesi içinde olucaktı. Ama yok, olmadı. Sadece 2 soru vardı o sınavda ve onlarda benim içimden geçirdiklerim oldu
4.olay - 2 gün önce oldu. 12 haziran günü. Çalışmayı çok istediğim büyük bir yazılım firması vardı. Evime sadece 40 metre uzaklıkta. Tam 1 hafta içimden geçirdim hep o firmaya girsem süper olur diye. Hem çok iyi bir yer hem evime çok yakın ve rahat. 1 hafta süresince hep orda çalıştığımı hayal ettim düşündüm olumlu bir şekilde. 1 hafta sonra da başvurmaya karar verdim. Mail attım firmaya iş başvurusu için. Mailı gönderdim ve inanın 2 dk sonra içimden bişey böle beni gir hemen mail adresine bak orda cevap var diye dürtmeye başladı. O duyguyu anlatamam. Girdim baktım 2 dk içerisinde cevap gelmişti. Hem de direk olarak firmanın genel müdüründen insan kaynakları sorumlusundan da değil. Ben maile bakarken telefon çaldı açtım ve firmadan arıyolardı hemen görüşmeye çağırdılar gittim görüştüm ve istediğim hatta aklımda hayalimde olmayan şartlarda işe girdim şu anda da çok mutluyum gerçekten

Başıma gelen olayları anlatmak istedim. Yanlış anlamayın kitabın reklamını yapıyo değilim. Kitabı okudum, okuduktan sonra bile aklımda biton soru işareti vardı ve başıma bunlar geldi.İnanması benim için bile gerçekten güç. Ama bişeyi gördüm sadece, son 7 yıldır çok pesimist bir insandım hep kötüyü düşünür ve sonunda da o kötüyü yaşayıp mücedele etmek zorunda kalırdım ama son 12 gündür bu değişti. Artık olumlu düşünüyorum içimden iyi şeyler geçiriyorum ve inanın olumlu şeyler geliyo başıma. Ben yaşadıklarımı aktarmak istedim sadece. İnanmayanlar olabilir belki aklı başında olmadığımı düşünenler ama yine de söliyim ne bu tip konulara(parapsikoloji,çekim yasası, düşünce gücü,meditasyon vs..) karşı ilgi ve alakam var ne de başka bişey. 25 yaşında bilgisayar mühendisi yüksek lisans yapmış hatta doktoraya başlıycak, çok büyük bir yazılım firmasında yazılım uzmanı olarak çalışan teknolojiyle iç içe yaşayan normal bir insanım.

--------------------------------

Bu konularda bir çok kitap okuduk ama çoğu fos çıkmıştı. Ama bu kitabı eşimle denemeye başladık ilk haftada hayretlere düştük gerçekten işe yarıyor.

ilk hafta 1000 usd ikinci hafta 1000 ytl elime geçti 3 hafta fazladan 700 YTL geldi ve eşimde neredeyse bir çok konuda çekim yasasıyla ilgili başarı kazandı.

gerçektende ufkumuzu açıp düşünce sistemimizi geliştirdi bu kitaptaki bakış açısı. eleştirenleri anlamıyorum. İçinizdeki fesat ve öfke duygularını bir süre kontrol edebilirseniz bu kitaptaki teknikler işe yarıyor.

İncilde yazdığı gibi. ” dua yoluyla istediklerinizi daha şimdiden almış olduğunuza iman edin.” diyor. işte bu kitap tam da bunu öğretiyor.

mükemmel sonuç hep parasal konuda yazıyorum ama bir çok konuda da gercekten etkili. hiç moralinizi bozmadan ve kin ve öfke duygularınızı kontrol ederek devam edin en küçük sinirlilik veya olumsuz düşünce çarkı bozuyor mutlu mutlu yaşayın ne zararı var. işe yarıyor .

tavsiye ediyorum….

-----------------------------------------

Ben de çekim yasasını uyguladığım bir olayı anlatmak istiyorum. Okulda yeni dönem başlamıştı.Lise 3. sınıfa geçmiştim. Geçmiş senelerde derslerim kötü sayılmasa da çok iyi değildi. Ve The Secret'i okudum. Ve sonra düşündüm. Odaklandığım şey ne olursa olsun kendime çekiyorum. Ve ben de Secret'i notlarım üzerinde uyguladım. Ama öyle bir iki hafta filan değil. Dönem başladığında bütün derslerimin 5.00 olmasına odaklandım. Öyleymiş gibi düşündüm,öyleymiş gibi konuştum.Öyle ki arkadaşım her "dersler nasıl?" diye soruşunda hepsi 5 diyordum. Arkadaşım The Secret'i okumamıştı. Ona anlattım,inanmadı. Ders yılı başlangıcında ona demiştim: "Ben bütün dersleri 5 yapıcağım sen de yapabilirsin." O da "çok zor be oğlum.3-4 tane 4 düşer" demişti. Ben ise Secret'i uyguluyordum. (Tabi her sınava girmeden önce alacağım nota yoğunlaşıyordum).Böyle böyle yıl sonu geldi. Benim karne notum 5.00 dı. Ama ben buna hiç şaşırmadım.Çünkü yıl boyunca o kadar sık söylemiştim ki kendimi 5.00 a alıştırmıştım. Arkadaşımın karnesi nasıl mıydı? Söylediği gibi 3-4 tane 4ü vardı.
ßeLLaCuLLén
Admin
Admin
ßeLLaCuLLén

MesajKonu: Geri: The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler   The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 6:02 pm

Çöşş oHa!
bende böLe düşüncem artık yaa Very Happy
nerde bu kitap buLun bana bu kitapııı Very Happy
pit hyadım Smile
https://safakvakti.twilight-mania.com
~DeN!Z~

~DeN!Z~

MesajKonu: Geri: The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler   The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 6:10 pm

ßeLLaCuLLén demiş ki:
Çöşş oHa!
pit hyadım Smile
Zaaa Very Happy
ALim sana kuzum Very Happy
reca hayadım Very Happy
ßeLLaCuLLén
Admin
Admin
ßeLLaCuLLén

MesajKonu: Geri: The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler   The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 7:00 pm

~DeN!Z~ demiş ki:
ßeLLaCuLLén demiş ki:
Çöşş oHa!
pit hyadım Smile
Zaaa Very Happy
ALim sana kuzum Very Happy
reca hayadım Very Happy

amaaan kaLsn ben Forever Vampir kitapları okuyorm hehe xD:haha: Smile
MaLevoLence
Admin yardımcısı
Admin yardımcısı
MaLevoLence

MesajKonu: Geri: The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler   The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:17 pm

Bizde varda okumayı hiç düşünmedim Very Happy
Başlasam iyi olur hee Very Happy
P.i.T kuzum Very Happy
ßeLLaCuLLén
Admin
Admin
ßeLLaCuLLén

MesajKonu: Geri: The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler   The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 2:53 pm

Ayy Very Happy SeLin'İm oku oku Very Happy
bize anlatırsın Very Happy The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler 602610
~DeN!Z~

~DeN!Z~

MesajKonu: Geri: The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler   The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 5:10 pm

MaLevoLence demiş ki:
Bizde varda okumayı hiç düşünmedim Very Happy
Başlasam iyi olur hee Very Happy
P.i.T kuzum Very Happy

Very Happy:D
Evett anLat kuzum Very Happy
Rica Very Happy
Nimir-Ra
Adminin Asistanı
Adminin Asistanı
Nimir-Ra

MesajKonu: Geri: The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler   The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 9:17 am

ayh.. Gerçekten böle seyler varsa biz baska seylerin de olduğuna inanmalıyız. Mesela bi film izlemiştim. Filmin ismi 23 tü. Ve adam kendi yazdığı kitabı çözmeye çalışıyordu. Çözemediği içinde hafıza kaybı yaşamış ve hafızası yerine geldikten sonra tekrar cözmeye baslamış . 5 ten cok daha fazla odaları hesaplar yaparak Karalamış. Ve bu adamın karısı bunun gerçekte kocasına ait olduğunun biliyormuş ama sırrını söylemek istememiş. Ve olayların devamındada adam bu sırrı cözmek için birini öldürmeye yakın gelmiş.Nereye baksa bütün seylerin toplamı 23 ediyormuş. İşte böle eğer bu kitap gerçekse buna inanmamız lazım. Değil mi? Question
http://http:/newmoonn.twilight-mania.com

The Secret kitabını okuyan kişilerin başından geçenler
1 sayfadaki 1 sayfası